Laatste reacties
    Uitslagen Albergse Cross 2017

    Regiorijders
    1. Jelle Klaassen   
    2. Bas Westerhof  
    3. Niek Wild
    4. Peter Woolderink
    5. David Goossen (equippe)
    6. Wouter Koopman
    7. Lars Kuipers - ACC Albergen
    8. Marcel van Toorn
    9. Monique Bloemers
    10. Michel Jager

     

    Kever / junior buggy
    1. Arjan Stokkink
    2. Jan Paul Klaster
    3. Eelco Kruis
    4. Rik Pasman
    5. P. Nijmije
    6. Rien van Niewenhoven
    7. Ricardo Otto
    8. Jan-Willem Mennink
    9. A. Roller

     

    Juniorklasse
    1. Ricardo Otto
    2. Jarno van de Krol
    3. Jacco van der Wal
    4. Ruben Rensen
    5. Jopie Hermans
    6. Max van Grol
    7. Louis Ripperda
    8. Damy van den Barg
    9. Damian oude Oosterik
    10. Mike Uenk

     

    Standaard divisie V.
    1. Patrick van der Fels
    2. Gerald Nooteboom
    3. Monique Kuipers (equippe)
    4. Tom Stortelder (equippe)
    5. Bram Kemna - ACC Albergen
    6. Leroy Koers
    7. Peter Kooiker
    8. Jos Aalfs
    9. Chantal Visch
    10. Maréll Bekhuis (equippe) - ACC Albergen

     

    Sprint 1600
    1. Erik Diepenmaat - ACC Albergen
    2. Maarten Klosters
    3. Rolf Mensink - ACC Albergen
    4. André Steege
    5. Barry Zwiers
    6. André Folmer
    7. Jelmer Harbers
    8. Mike Bruins
    9. Hennie Kuipers
    10. Peter Cents


     Standaard divisie A.
    1. Jeroen Bruinsma
    2. Aalzen van der Bg
    3. Remco Tempert
    4. Jelle Mellema
    5. Boudewijn Lubben
    6. Rien Zomer (equippe)
    7. Siemone Eilers
    8. Denise de Bruijn


    Combiklasse
    1. Marc Jacobs
    2. Chris Wagenaar
    3. Mike Bartelen
    4. Arjan Kinds
    5. John Rotink
    6. Edwin Tolkamp
    7. Jan Maarten Schuurman
    8. Freek Gussinklo
    9. Gerard Branderhorst
    10. Tobias Schulze

    Toerwagenklasse
    1. Thomas Dijkhof
    2. Bert Hesselink
    3. Gerjo Laarman
    4. Roy van Elk
    5. Gerben Molenaar
    6. Wesley Jansink"
    7. John Koerhuis
    8. Dagmar van Toorn
    9. Anton Ham
    10. Nick Nijkamp

     Klik hier voor de podiumfoto's 

     

     

    Uitslagen avondcross 2017

    Uitslagen avondcross Albergen.
    Baanlengte: 620 meter

     

    Positie

    Startnummer

    Naam

    Aantal ronden

    1.

    51

    Mark Meijer

    79

    2.

    14

    Rick Boerigter

    75

    3.

    34

    Sjoerd Elgersma

    67

    4.

    829

    Erik ten Zende

    65

    5.

    999

    Joost Lansink

    61

    6.

    16

    Bastian Keemers

    57

    7.

    164

    Hans ten Velde

    56

    8.

    1

    Robin Keemers

    53

    9.

    42

    Wout/Marlijn Hesselink

    51

    10.

    11

    Soren Leerkes

    40

    11.

    111

    Ellen Efdé

    37

    12.

    649

    Gerbert Paus

    31

    13.

    41

    Willem Nooteboom

    25

    14.

    66

    Rene Braakman

    23

     

    Uitslagen NK Autocross Albergen (1e NK 2016)

    Superklasse
    1. Jeremy Nap / Gerrit Nap | 2
    2. Lars Goossens | 6
    3. Wilhem Franssen / René van der Coelen | 22
    4. Bart-Jan Blaauw | 4
    5. Dennis Kuijpers | 7 

     

    Sprint 2000
    1. Pieter Mennen | 103
    2. Marc Jacobs | 107
    3. Chris Wagenaar | 102
    4. Mervin Klaassen | 115
    5. Willem Snijder | 108

     

    Sprint 1600
    1. Rens van der Haas | 301
    2. André Vrieze / Edwin Tolkamp | 332
    3. Dirk-Jan Middelveld | 304
    4. Marcel Schoo | 307
    5. Peter Cents | 329

     

    Keverklasse
    1. Marco Raben | 403
    2. John Verberk | 407
    3. Peter Timmermans | 401 
    4. Jasper Pouw | 404
    5. Ivo Galekop | 405

     

    Junioren
    1. Ischa van den Vossenberg | 504
    2. Remon van Rossum | 505
    3. Romy Pijnenburg | 519
    4. Lucas Konings | 524
    5. Richard Huisman | 503

     

    Toerwagenklasse
    1. Eric van der Valk | 617
    2. Robbert Beelen | 604
    3. Maik Knoefmann | 615
    4. Jan van Eerden | 628
    5. Bert Arkes / Henry Arkes | 607

     

    Divisie - V
    1. Martijn Constable | 835
    2. Wilbert Janssen / Frank Rutgers | 826
    3. Jochem Eelderink | 808
    4. Arjen de Wilde | 802
    5. Peter Haagsma | 806

     

    Eindstand leden Albergse Cross Club
    Uitslagen Albergse Cross 2014

     

    Uitslag 3x punten plaatselijke rijders:

    1.

    Rob Hesselink

    60 punten

    2.

    Marc Hesselink

    49 punten

    3.

    Rick Boerrigter

    43 punten

    4.

    Nicole Bekhuis

    38 punten

    5.

    Wout Hesselink

    38 punten

    6.

    Bjorn Velthof

    34 punten

    7.

    Patrick Kampkuiper

    33 punten

    8. Gerrit Bekhuis 32 punten
    9. Mark Meijer  27 punten
    10.  Robin Keemers 14 punten

     

    Uitslag 3x punten toerwagen klasse:

    1.

    Roy Geverink

    53 punten

    2.

    Reint Bruins

    49 punten

    3.

    Richard Martens

    44 punten

    4.

    Alwi Snippe

    39 punten

    5.

    Joop te Ronde

    37 punten

    6.

    Robert Lievestro

    28 punten

    7.

    Jurgen Schmidt

    23 punten

    8. Frank Nijhuis (equipe)  20 punten
    9. Gerbert Paus

     15 punten

     

    Uitslag 3x punten kever klasse:

    1.

    Bjorn Hissink

    60 punten

    2.

    Gerard Roeterdink

    51 punten

    3.

    Jan-Willem Mennink

    45 punten

     

    Uitslag 3x punten combi klasse:

    1.

    Marc Jacobs

    57 punten

    2.

    Erik Diepenmaat

    54 punten

    3.

    Evert Bouwman

    44 punten

    4.

    Gerwin Bultink

    43 punten

    5.

    Roelof Poelarends

    39 punten

     

    Uitslag 3x punten regio klasse:

    1.

    Maikel Kamphuis

    55 punten

    2.

    Rob Hesselink

    54 punten

    3.

    Hielke Grefelman

    49 punten

    4.

    Rolf Dekker

    49 punten

    5.

    Dennis Hengelaar

    48 punten

    6.

    Hans Golbach

    48 punten

    7.

    Marc Hesselink

    43 punten

    8. Martijn Meijer 42 punten
    9. Peter ter Braak

    37 punten

    10. Jelle Klaassen  34 punten 
    11. Mark Vaartjes  32 punten 
    12. Patrick van der Fels  31 punten
    13. Nicole Bekhuis (equipe) 31 punten
    14. Mart Damveld 29 punten
    15. Vincent Ophuis 27 punten

     

    Uitslag 3x punten standaard klasse:

    1.

    Eddy Zielman (equipe)

    57 punten

    2.

    Rene Snippe

    52 punten

    3.

    Marthijn Anninga

    46 punten

    4.

    Wilbert Janssen

    44 punten

    5.

    Henri Wilmink

    43 punten

    6.

    Monique Kuipers (equipe)

    42 punten

    7.

    Tom Stortelder

    39 punten

    8. Monique van de Heide 37 punten
    9. Jelle Baars

    36 punten

    10. Frank Groot Breteler 33 punten 
    11. Robbert van der Hout 33 punten 
    12. Erik Musch 31 punten
    13. Erik Tempert 20 punten
    14. Niek Westerhof 15 punten
    15. Erik ten Zende 13 punten

     

    Uitslag 3x punten Sprint 1600CC klasse:

    1.

    Jean Pierre Wouters

    52 punten

    2.

    Erik Diepenmaat

    51 punten (ex aequo)

    2.

    Kevin Uenk

    51 punten (ex aequo)

    4.

    Frank Geven

    38 punten

    5.

    Hennie Kuipers

    37 punten

    6.

    Youri Verhey

    36 punten

    7.

    Dennis oude Oosterik

    19 punten

     

    Uitslag 3x punten junior klasse:

    1.

    Koen Baars

    55 punten

    2.

    Mike Bruins

    52 punten

    3.

    Erik Schel

    46 punten

    4.

    Sanne Stoel

    44 punten

    5.

    Stan Overbeek

    42 punten

    6.

    Dagmar van Toorn

    41 punten

    7.

    Marell Bekhuis

    38 punten

    8. Jelte Elferink 37 punten
    9. Louis Ripperda

    37 punten

    10. Dion Bussink  37 punten (ex aequo)
    10. Bianca Kuipers 37 punten (ex aequo)
    12. Jurgen Lubbinge 37 punten
    13. Ruben Renssen 36 punten
    14. Youri Paus 33 punten
    15. Cyntia van 't Oever 33 punten

     

     

     

    Uitslagen Albergse Cross 2013

    Uitslag finale plaatselijke rijders:

    1.

    Rick Boerrigter

    2.

    Ralf Mensink

    3.

    Mark Meijer

    4.

    Bastiaan Kemers

    5.

    Rutger Velthof

     

    Uitslag finale regio rijders:

    1.

    Martijn oude Oosterik

    2.

    Miel Velthorst

    3.

    Hans Golbach

    4.

    Marc Hesselink

    5.

    Patrick Strijker (onder voorbehoud)

    6.

    Martijn Meijer (onder voorbehoud)

    7.

    Dennis Hengelaar (onder voorbehoud)

    8.

    Jan Bork (onder voorbehoud)

    9.

    Jeroen in den Niewenkamp (onder voorbehoud)

    10.

    Kai Wolsink (onder voorbehoud)

    11.

    Mark Siemens (onder voorbehoud)

    12.

    Remco Tempert (onder voorbehoud)

    13.

    Raymond Markslag (onder voorbehoud)

    14.

    Maikel Kamphuis (onder voorbehoud)

    15.

    Dennis Bake (onder voorbehoud)

     

    Uitslag finale junior klasse:

    1.

    Thijmen Nijman

    2.

    Arjan Oord

    3.

    Jelle Baars

    4.

    Tim Weiteman

    5.

    Mike Bruins

    6.

    Chantal Visch

    7.

    Stan Overbeek

    8.

    Dion Bussink

    9.

    Erik Schel

    10.

    Bianca Kuipers (equippe)

    11.

    Nigel van Dillen

    12.

    Jopie Hermans

    13.

    Marell Bekhuis

    14.

    Jelte Elferink

    15.

    Ruben Renssen

     

    Uitslag finale standaard klasse:

    1.

    Monique van de Heide

    2.

    Erik Tempert

    3.

    Eddy Zielman (equippe)

    4.

    Rene Snippe

    5.

    Reint Bruins

    6.

    Marthijn Anninga

    7.

    Bert Hesselink

    8.

    Maik Eskes

    9.

    Erik Musch

    10.

    Ron van Elk

    11.

    Hennie Kuipers (equippe)

    12.

    Wout Hesselink

    13.

    Henri Wilmink

    14.

    Freek Gyzen

    15.

    Ale Haaryma

     

    Uitslag finale toerwagen klasse:

    1.

    Henry Arkes

    2.

    Wim Lansink

    3.

    Jeroen Tijscholte

    4.

    Joey Lamers

    5.

    Gerbert Paus

    6.

    Dirjan Lusseveld

    7.

    Robert Lievestro

    8.

    Frank Nijhuis

    9.

    Henk Visch

    10.

    Edwin van Zeist

     

    Uitslag finale kever klasse:

    1.

    Rik Pasman

    2.

    Patrick Boesenkool

    3.

    Vincent Schouwenberg

    4.

    Cees van de Goot

    5.

    Richard Waanders

    6.

    Arnold van Nuil

    7.

    Jan-Willem Mennink

    8.

    Gerard Amting

    9.

    Robin Brundel

    10.

    Eelco Kruis

    11.

    Maikel Roeterdink

    12.

    Gerard Branderhorst

    13.

    Jan-Paul Klaster

    14.

    Dorus Damen

    15.

    Marco Raben

     

    Uitslag finale sprint klasse (1600cc):

    1.

    Erik Diepenmaat

    2.

    Denny Stoel

    3.

    Dennis Oosterkamp

    4.

    Jean Pierre Wouters

    5.

    Frank Rutgers (equippe)

    6.

    Maarten Klosters

    7.

    Andre Folmer

    8.

    Henk Mennink

    9.

    Maikel Geurts

    10.

    Gerben Roerdink (equippe)

    11.

    Henk Tempert

    12.

    Vincent Ophuis

    13.

    Adri Nijman

    14.

    Edwin Tolkamp

    15.

    Jos ten Thije

     

    Uitslag finale combiklasse:

    1.

    Marc Jacobs

    2.

    Arjan Nagel

    3.

    Bastiaan Hoogeboom

    4.

    Roelof Poelarends

    5.

    Sebastiaan Schuurmans

    6.

    Evert Bouwman

    7.

    Peter Cents

    8.

    Sven Hesselink

    9.

    Matthijs Bosklopper

    10.

    Lars Goossens

     

    Uitslagen



    Uitslagen Albergse Cross 2012

     

    Alberger Klasse.
    1. Rolf Mensink; 2. Bastian Keemers; 3. Rob Hesselink.

    Regioklasse.
    1. Martijn Oude Oosterik; 2. Mare Hesselink; 3. Maikel Kamphuis.

    Standaard Klasse.
    1. Monique van der Heide; 2. Wichard van der Wal; 3. Erik Tempert.

    Junior Klasse.
    1. Jarno Niks; 2. Dorus Damen; 3. Bianca Kuipers.

    Toerwagen Klasse.
    1. Tom Hemmelder; 2. Gerbert Paus; 3. Joey Lamers.

    Kever Klasse.
    1. Bjorn Hissink; 2. Richard Waanders; 3. Maikel Roeterdink.

    1600 Sprint Klasse:
    1. Erik Diepenmaat; 2. Andre Folmer; 3. Gerben Roerdink.

    Combiklasse:
    1. Mare Jacobs; 2. Arjan Nagel; 3. Peiter Poelstra.